19 Temmuz 2012 Perşembe

KIRILAN KOLUM DÜZELDİ AMA NASIL DÜZELDİİİİİ


                                                                   Arkadaşlar iki aydır kolumla çok uğraştık ilk kırıldığı gün devlet hastanesine gitmiştim açil olarak üç haftalık alcıya aldılar ama iki hafta geçti bir türlü ağrılar geçmedi yeniden hastaneye gittim açile yolladılar filim çekildi ortabediye hemen gidiçeksin dediler açil yazı yazıldı ortabedi dr ne desin bana daha bir haftan var alcı açılmaz açillik işin yok deyinçe yeni çektirdiğim filmmi gösterdim hiçççç bakmadı haftaya gel dedi..oğlum yanımdaydı hemen özel Umut hastanesine gittik dr filme baktı hemen alcıyı çıkardı Arkadaşlar alcı çıkınca kolumubir baktım kırıldığı gün böyle korkmamıştım eğri büğrü simsiyah ödemler üzerinde hemen beni Ameliyata aldılar hem kolumu uyuşturdular dayanamamdiyede bayılttılar çünkü kolumu yeniden kırıp düzenliycekdi dr kemiklerimin içine tel koydular dört hafta alcıda beklettiler gecen haftada telleriçikarttı dr şimdi evde ben jellerle egzersizlerle hareket etirdim kolum kendine geliyor BURDANDA DR HÜSEYİN EKİNCİ VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİM..

Arkadaşlar hastanede yanımdakı oğlumun nişanlısı gelin kızım benimle çok ilgilendi onada çok teşekkür ederim....Sevgiler..

7 yorum:

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

çok geçmiş olsun canım:(

tatesal dedi ki...

Canım ablacığım çok geçmiş olsun,rabbim acil şifalar versin,gelin kızımızda çok tatlıymış maşallah sağolsun ne güzel ilgilenmiş,hayırlı ramazanlar...

Şengülce dedi ki...

sağolun canlarım hayırlı ramazanlar sağlıkla huzurla inşallah.

Lezzet sarayı dedi ki...

çok çok geçmiş olsun hayırlı ramazanlar...

Havlu Dantel Modelleri dedi ki...

Hala böyle doktorların olması korkunç bir şey. Aldıkları maaşı beğenmiyorlarsa niye çalışıyorlar o zaman. Bence şikayet etmelisiniz. Cahil olsanız ne olacaktı. Bu olay başkalarının başına gelmemeli.

Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. Gelin hanıma da maşallah.

balböcükleri dedi ki...

geçmiş olsun şengül abla bian önce toparlan ve aramızda ol.

eli dedi ki...

cok gecmis olsun ablacigim. Allah acil sifalar versin.

sevgilerimle eli